.: zahradní nábytek :.

   

Zahradní nábytek vyrobený z unikátního materiálu thermowood je určen do vlhkého prostředí. Zahradní program PROWOOD – vysoká kvalita za rozumnou cenu.


Slastné lenošení na zahrádce, to je něco, čemu každý z nás opravdu rád podlehne. Než však budeme mít na čem lenošit, čeká nás dosti složitý úkol, a to je výběr zahradního nábytku. Rozhodujícím kriteriem pro výběr obvykle bývá cena, pro jiného zase volba materiálu. Ohled při výběru bereme i na to, kde máme zahradu, zda uprostřed města, anebo nedaleko lesa, případně kousek od řeky.


Snad nejvyhledávanějším materiálem pro výrobu nábytku všech dob je určitě dřevo. Je to přírodní materiál, který provází člověka od nepaměti. Člověk se ho naučil, zpracovávat - vyřezávat z něj, obrábět ho, řezat, chránit proti vlhkosti, natírat, lakovat,...


Pro výrobu dřevěného zahradního nábytku se hodí rovněž jak vrbové proutí, tak ratan, nebo teak. My jsme se však zaměřili na čistě dřevěné kusy zahradního nábytku. Dřevěný zahradní nábytek patří k těm nejelegantnějším, hodícím se takřka do všech prostor. Je stabilní, pevný a dokonale koresponduje s přírodou v našich zahradách. Volba dřevěného zahradního nábytku je zároveň i volbou ekologickou.


Výchozí surovinou je finská borovice, která je tepelnou a vlhkostní úpravou zpracována na tepelně upravené dřevo – thermowood. Dbáme na to, aby dřevo mělo dostatečnou nosnost (používáme materiál o větším průřezu), konstrukce byla pevná a povrch byl hladký, bez třísek výčnělků. Nábytek dodáváme v rozloženém stavu v krabicích, opatřených veškerými spojovacími a montážními prostředky pro jeho snadnou montáž svépomocí.


Nejčastější kombinací při výběru zahradního dřevěného nábytku je obvykle kombinace: lavice, stůl a potřebný počet židlí. V naší nabídce naleznete také zahradní křesla, lavice a saunová lehátka, která je rovněž možno použít při slunění na zahradě či balkóně. Sestavu dle vlastních potřeb si můžete vybrat libovolně z celé naší nabídky.Nábytek je dodáván v rozloženém a neošetřeném stavu. Pokud přijmete přirozené stárnutí dřeva, které se projevuje jeho šednutím, nemusíte naše výrobky dále ošetřovat žádnými nátěry.


Nábytek je velice kvalitně zabalen spolu s podrobným návodem na jeho montáž a komponenty potřebnými ke smontování.

     
int(1)

.: probíhající realizace :.

 • Hotel Cvilín Krnov

  11.12.2015

  více info a fotogalerie zde

 • Novostavba RD Vrbno p. Pradědem

  23.11.2015

  více info a fotogalerie zde

 • Bytový dům Krnov

  2.11.2015

  více info a fotogalerie zde


int(1)

.: akce CONCH s.r.o. :.

int(1)

.: akce dodavatelů :.